Organitzat per les seccions de València-Castelló i Alacant de la SEEC en col·laboració amb Prósopon-Sagunt i l´associació Ludere et discere
CONCVRS
DE CVLTVRA CLÀSSICA
ODISSEA 2021

COMUNITAT VALENCIANA



CLASSIFICACIÓ FINAL

Classificació dels Grups que han participat en el desempat

OrdeNom del Grup CentreLocalitat Temps empleat en el desempat Puntuació Total
MARTIS VESTIGIA IES LA PATACONAALBORAIA1 hores, 39 minuts i 14 segons107
ΠEΤΡΑ ΘAΛΑΣΣΗΣ IES LA VEREDALA POBLA DE VALLBONA1 hores, 23 minuts i 41 segons103

Classificació dels Grups restants

OrdeNom del Grup CentreLocalitat Temps utilitzat Superpregunta Puntuació Total
LISÍSTRATOS IES LA VEREDALA POBLA DE VALLBONA 2 hores, 17 minuts i 8 segons71
PARCAS IES LA VEREDALA POBLA DE VALLBONA 2 hores, 44 minuts i 44 segons71
ATENEAS Y PALAS IES BIARBIAR 10 hores, 22 minuts i 36 segons71
AUDACES FORTUNA IUVAT IES LA MARXADELLATORRENT 1 hores, 52 minuts i 36 segons69
NYMPHAE IES LA MARXADELLATORRENT 2 hores, 1 minuts i 59 segons69
SANDY IES LA ASUNCIÓNELCHE 3 hores, 29 minuts i 17 segons69
EL CONCLAVE IES LA MOLANOVELDA 6 hores, 18 minuts i 56 segons69
10ºFESTOS IES LA MOLANOVELDA 10 hores, 28 minuts i 21 segons69
11ºLOS DSETAS COLEGIO NUESTRA SEÑORA DEL CARMENELCHE 3 hores, 29 minuts i 49 segons67
12ºHEDONISTAS IES JUAN DE GARAYVALENCIA 2 hores, 23 minuts i 17 segons66
13ºALMA DE GALENO IES RODOLFO LLOPISCALLOSA D'EN SARRIÀ 2 hores, 32 minuts i 2 segons66
14ºALFAMIIOTA IES JUAN DE GARAYVALENCIA 2 hores, 38 minuts i 29 segons66
15ºJURAMENTO HIPOCRÁTICO IES RODOLFO LLOPISCALLOSA D'EN SARRIÀ 3 hores, 26 minuts i 26 segons66
16ºANTEMERIDIEM IES LA VALL D'ALBALA VALL D'ALBA 12 hores, 52 minuts i 5 segons66
17ºHABEAS CORPUS IES SAN ANTONIO DE BENAGÉBERSAN ANTONIO DE BENAGÉBER 15 hores, 18 minuts i 18 segons65
18ºPABRIELUS MAGNUS IES JAIME IIALICANTE 1 hores, 22 minuts i 37 segons64
19ºSAFISTAS IES EL PRATTORREBLANCA 2 hores, 44 minuts i 15 segons64
20ºLAS TROYANAS IES ANDREU SEMPEREALCOI 3 hores, 6 minuts i 0 segons64
21ºFEBRIS COLEGIO NUESTRA SEÑORA DEL CARMENELCHE 3 hores, 25 minuts i 47 segons64
22ºLOS PANACEICOS COLEGIO NUESTRA SEÑORA DEL CARMENELCHE 3 hores, 31 minuts i 23 segons64
23ºANCAR IES JUAN DE GARAYVALENCIA 3 hores, 46 minuts i 52 segons64
24ºLOS GAVILANES DEL OLIMPO COLEGIO INMACULADA-JESUITASALICANTE 3 hores, 54 minuts i 52 segons64
25ºLAS CÍCONES IES XIMÉN D'URREAL'ALCORA 4 hores, 47 minuts i 23 segons64
26ºKALENDAS IES LA VALL D'ALBALA VALL D'ALBA 5 hores, 6 minuts i 50 segons64
27ºTOCARIOS COLEGIO INMACULADA JESUITASALICANTE 5 hores, 7 minuts i 26 segons64
28ºMILANA IES LA VALL D'ALBALA VALL D'ALBA 5 hores, 35 minuts i 36 segons64
29ºMASOR IES LA VALL D'ALBALA VALL D'ALBA 5 hores, 42 minuts i 8 segons64
30ºAFRODITA & AMORCILLOS IES MISTERI D'ELXELCHE 8 hores, 14 minuts i 3 segons64
31ºELS CLEPTÒMANS DE REME IES VERMELLARL'OLLERIA 8 hores, 21 minuts i 0 segons64
32ºLA MOSCA REME IES VERMELLARL'OLLERIA 9 hores, 25 minuts i 41 segons64
33ºPIÑOLETS DE REME IES VERMELLARL'OLLERIA 10 hores, 24 minuts i 7 segons64
34ºKRATOS IES LA VALLDIGNATAVERNES DE LA VALLDIGNA 14 hores, 6 minuts i 28 segons64
35ºKAOS IES LA VALLDIGNATAVERNES DE LA VALLDIGNA 22 hores, 42 minuts i 40 segons64
36ºEL GINECEO IES LA ASUNCIÓNELCHE 3 hores, 24 minuts i 44 segons62
37ºLAS SABIAS PITONISAS IES ENRIC VALOR.CASTALLA 4 hores, 16 minuts i 56 segons62
38ºUNICORNIO POTA CUPCAKES IES XIMÉN D'URREAL'ALCORA 4 hores, 46 minuts i 30 segons62
39ºOVES NIGRAE IES MASSANASSAMASSANASSA 4 hores, 48 minuts i 30 segons62
40ºAFRODISIOS IES MISTERI D'ELXELCHE 8 hores, 18 minuts i 11 segons62
41ºALQUADRAT IES LA VALLDIGNATAVERNES DE LA VALLDIGNA 11 hores, 9 minuts i 39 segons62
42ºΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΟΛΥΜΠΙΟΙ IES JUAN DE GARAYVALENCIA 2 hores, 23 minuts i 45 segons61
43ºKATALIA IES JUAN DE GARAYVALENCIA 2 hores, 40 minuts i 0 segons61
44ºAMAZONAS COLEGIO PIASVALENCIA 10 hores, 36 minuts i 15 segons61
45ºLAS HEDONISTAS IES BALEARESVALÈNCIA 22 hores, 48 minuts i 2 segons60
46ºSAPIENTIAE IMPERIUM IES JAIME IIALICANTE 1 hores, 9 minuts i 45 segons59
47ºLAS DELTRAM IES JAIME IIALICANTE 1 hores, 10 minuts i 26 segons59
48ºLAS MIRIAMS IES JAIME IIALICANTE 1 hores, 41 minuts i 15 segons59
49ºLOS HIJOS DE ASCLEPIO IES RODOLFO LLOPISCALLOSA D'EN SARRIÀ 2 hores, 20 minuts i 7 segons59
50ºJASÓN Y LAS ARGONÁUTAS IES ANDREU SEMPEREALCOY 2 hores, 41 minuts i 0 segons59
51ºLOS HISPANOS IES ANDREU SEMPEREALCOI 3 hores, 6 minuts i 1 segons59
52ºLOS TEUBNERIANOS IES MISTERI D'ELXELCHE 4 hores, 19 minuts i 18 segons59
53ºTORIBIANS IES LA VALLDIGNATAVERNES DE LA VALLDIGNA 5 hores, 30 minuts i 57 segons59
54ºOLYMPI DEAE IES XIMÉN D'URREAL'ALCORA 6 hores, 1 minuts i 32 segons59
55ºTRELLATUM IES LA VALLDIGNATAVERNES DE LA VALLDIGNA 22 hores, 12 minuts i 20 segons59
56ºLOS VITRUBIOS COLEGIO NUESTRA SEÑORA DEL CARMENELCHE 3 hores, 24 minuts i 0 segons57
57ºHERBA CYANEA IES MASSANASSAMASSANASSA 4 hores, 48 minuts i 10 segons57
58ºNIX Y ÉREBO IES JUAN DE GARAYVALENCIA 8 hores, 58 minuts i 22 segons57
59ºNINFAS ILICITANAS IES LA ASUNCIÓNELCHE 15 hores, 30 minuts i 45 segons57
60ºNIMFES 2.0 IES GUADASSUARGUADASSUAR 2 hores, 31 minuts i 45 segons56
61ºLA LIGA DE DIOSCÓRIDES IES RODOLFO LLOPISCALLOSA D'EN SARRIÀ 2 hores, 40 minuts i 9 segons56
62ºLOS LATINISTAS IES POU CLARONTINYENT 2 hores, 30 minuts i 3 segons55
63ºBLACKGREEN IES POU CLARONTINYENT 2 hores, 30 minuts i 15 segons55
64ºPANDORAS IES LA VEREDALA POBLA DE VALLBONA 2 hores, 44 minuts i 23 segons55
65ºPAN IES JUAN DE GARAYVALENCIA 11 hores, 24 minuts i 51 segons55
66ºLES MUSES IES GUADASSUARGUADASSUAR 2 hores, 30 minuts i 36 segons54
67ºCOSINETS IES GUADASSUARGUADASSUAR 2 hores, 32 minuts i 13 segons54
68ºLES GORGONES IES GUADASSUARGUADASSUAR 2 hores, 32 minuts i 24 segons54
69ºAFRODITAS DOBLES IES JUAN DE GARAYVALENCIA 2 hores, 38 minuts i 12 segons54
70ºLAS DOS TITÁNIDES IES JUAN DE GARAYVALENCIA 2 hores, 42 minuts i 2 segons54
71ºLAS HIJAS DE ATENEA IES JAIME IIALICANTE 3 hores, 23 minuts i 59 segons54
72ºAURA IES JUAN DE GARAYVALENCIA 4 hores, 25 minuts i 3 segons54
73ºFESOLS D'ULLS NEGRES IES XIMÉN D'URREAL'ALCORA 4 hores, 41 minuts i 14 segons54
74ºTRIDENTE IES LA VALLDIGNATAVERNES DE LA VALLDIGNA 5 hores, 18 minuts i 59 segons54
75ºΠᾶΣ, ΠᾶΣΑ, ΠᾶΝ IES GUADASSUARGUADASSUAR 8 hores, 22 minuts i 41 segons54
76ºLLL IES JUAN DE GARAYVALENCIA 11 hores, 6 minuts i 19 segons54
77ºARLUNA IES ENRIC VALORCASTALLA 4 hores, 19 minuts i 7 segons53
78ºLAS HEROIDAS IES ANDREU SEMPEREALCOY 1 hores, 29 minuts i 56 segons52
79ºAM IES JUAN DE GARAYVALENCIA 4 hores, 29 minuts i 37 segons52
80ºGORGONAS DE HELIKE IES MISTERI D'ELXELCHE 14 hores, 23 minuts i 57 segons52
81ºNÉMESIS IES MASSANASSAMASSANASSA 22 hores, 21 minuts i 4 segons52
82ºHERA IES LA VALLDIGNATAVERNES DE LA VALLDIGNA 22 hores, 49 minuts i 35 segons52
83ºLAS AMAZONAS ILICITANAS IES MISTERI D'ELXELCHE 8 hores, 14 minuts i 33 segons50
84ºCLÍO COLEGIO PIASVALENCIA 23 hores, 34 minuts i 54 segons50
85ºTÍBER COLEGIO DE FOMENTO TORRENOVABETXÍ 1 hores, 43 minuts i 24 segons49
86ºEUREKA IES GUADASSUARGUADASSUAR 2 hores, 28 minuts i 52 segons49
87ºLES AFRODITES VIP IES GUADASSUARGUADASSUAR 2 hores, 32 minuts i 2 segons49
88ºLES TROIANES IES GUADASSUARGUADASSUAR 2 hores, 30 minuts i 23 segons48
89ºAPOLO Y LICIA IES ENRIC VALORCASTALLA 4 hores, 14 minuts i 18 segons48
90ºLAS OXONIENSES IES MISTERI D'ELXELCHE 7 hores, 58 minuts i 19 segons48
91ºTESEO Y ARIADNA IES MISTERI D'ELXELCHE 8 hores, 28 minuts i 22 segons48
92ºTHIS IS SPARTA IES ENRIC VALORCASTALLA 9 hores, 52 minuts i 0 segons48
93ºJALEPATAKALÁ IES MISTERI D'ELXELCHE 11 hores, 48 minuts i 49 segons48
94ºELS OLÍMPICS DE ZEUS IES GUADASSUARGUADASSUAR 2 hores, 32 minuts i 10 segons47
95ºLAS TATAS GRIEGAS IES ENRIC VALORCASTALLA ( ALACANT) 3 hores, 56 minuts i 50 segons47
96ºAPOLONIA IES LA VALL D'ALBALA VALL D'ALBA 6 hores, 17 minuts i 10 segons46
97ºDIAS IES LA VALL D'ALBALA VALL D'ALBA 6 hores, 19 minuts i 7 segons46
98ºPERRACAS DEL INFIERNO IES JUAN DE GARAYVALENCIA 9 hores, 56 minuts i 16 segons45
99ºSAGUNTUM COLEGIO DE FOMENTO TORRENOVABETXÍ 1 hores, 44 minuts i 32 segons44
100ºLES HADES IES GUADASSUARGUADASSUAR 2 hores, 29 minuts i 7 segons44
101ºMEDUSÁRCULES IES XIMÉN D'URREAL'ALCORA 3 hores, 41 minuts i 51 segons44
102ºPLUS PULCHERRIMAE IES XIMÉN D'URREAVILA-REAL 4 hores, 41 minuts i 13 segons44
103ºCA IES LA VALL D'ALBALA VALL D'ALBA 6 hores, 18 minuts i 23 segons44
104º¡UNA PORRA! IES LA VALL D'ALBALA VALL D'ALBA 6 hores, 22 minuts i 22 segons44
105ºLEVANAS COLEGIO PIASVALENCIA 8 hores, 56 minuts i 0 segons44
106ºMENS SANA IES MISTERI D'ELXELCHE 8 hores, 23 minuts i 42 segons43
107ºJUPITERIOS IES MISTERI D'ELXELCHE 8 hores, 39 minuts i 34 segons43
108ºO TEMPORA, O MORES! IES MISTERI D'ELXELCHE 9 hores, 25 minuts i 56 segons43
109ºLAS DRÍADES IES ANDREU SEMPEREALCOY 1 hores, 50 minuts i 23 segons42
110ºLAS KITTIS IES XIMÉN D'URREAL'ALCORA 3 hores, 22 minuts i 38 segons42
111ºTHE VALENTIANS PRINGADUS COLEGIO SAN JOSÉ Y SAN ANDRÉSMASSANASSA 4 hores, 2 minuts i 44 segons42
112ºLOS NERONES MELONES COLEGIO SAN JOSÉ Y SAN ANDRÉSMASSANASSA 4 hores, 2 minuts i 50 segons42
113ºVACA LA PACA IES JUAN DE GARAYVALENCIA 9 hores, 26 minuts i 41 segons41
114ºNUEVAS TROYANAS IES LA ASUNCIÓNELCHE 1 hores, 14 minuts i 3 segons40
115ºBALEARIES IES BALEARESVALÈNCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons40
116ºMETANOIA IES MISTERI D'ELXELCHE 24 hores, 0 minuts i 0 segons40
117ºMACALGI IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons40
118ºBIA IES LA VALL D'ALBALA VALL D'ALBA 7 hores, 40 minuts i 14 segons39
119ºIN DUBIO PRO REO IES MISTERI D'ELXELCHE 8 hores, 3 minuts i 13 segons38
120ºCUPIDOS COLEGIO PIASVALENCIA 23 hores, 26 minuts i 23 segons38
121ºEL INFIERNO DEL IQ IES XIMÉN D'URREAL'ALCORA 3 hores, 37 minuts i 1 segons37
122ºHESTIA IES MASSANASSAMASSANASSA 23 hores, 11 minuts i 7 segons37
123ºDESTRIPANDO LA CULTURA IES POETA PACO MOLLÁPETRER 23 hores, 57 minuts i 16 segons37
124ºLOS DIOSES IES MASSANASSAMASSANASSA 2 hores, 55 minuts i 54 segons35
125ºHOLISFLORIS IES XIMÉN D'URREAL'ALCORA 3 hores, 10 minuts i 56 segons35
126ºBALEARI@S IES BALEARESVALÈNCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons35
127ºLOS CHOLOS LATINOS IES JAIME IIALACANT 24 hores, 0 minuts i 0 segons35
128ºLAS COMÍAS IES JAIME IIALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons35
129ºLOS JUECES DEL HADES IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons35
130ºMEDUSA SERPENTINA IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons35
131ºVIRATOTRI IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons35
132ºLOS ERUDITOS DE CASTALLA IES ENRIC VALORCASTALLA 24 hores, 0 minuts i 0 segons35
133ºLOS SAQUEADORES IES LA MOLANOVELDA 24 hores, 0 minuts i 0 segons35
134ºHADENEA IES LA MOLANOVELDA 24 hores, 0 minuts i 0 segons35
135ºLAS TRES ODISEAS IES LA ASUNCIÓNELCHE 7 hores, 40 minuts i 32 segons33
136ºALEJANDRO'S TEAM IES ENRIC VALOR.CASTALLA 4 hores, 7 minuts i 32 segons31
137ºABIVI IES JUAN DE GARAYVALENCIA 6 hores, 30 minuts i 40 segons31
138ºCALIPSO Y CIRCE IES BIARBIAR (ALICANTE) 1 hores, 14 minuts i 39 segons30
139ºAKIRONG IES MASSANASSAMASSANASSA 24 hores, 0 minuts i 0 segons30
140ºLA LIGA DE LOS ASTERI IES ENRIC VALORCASTALLA 24 hores, 0 minuts i 0 segons30
141ºAPOLO IES JUAN DE GARAYVALENCIA 14 hores, 17 minuts i 3 segons29
142ºBACCHAE IES MISTERI D'ELXELCHE 8 hores, 0 minuts i 59 segons27
143ºALTOZANO 8 COLEGIO FOMENTO ALTOZANOALICANTE 23 hores, 7 minuts i 16 segons27
144ºLAS MEDEAS IES MASSANASSAMASSANASSA 24 hores, 0 minuts i 0 segons25
145ºARISTÓTELES IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons25
146ºEL CABALLO DE TROYA IES MISTERI D'ELXELCHE 23 hores, 59 minuts i 47 segons24
147ºROMVLVS REMVSQVE IES MISTERI D'ELXELCHE 8 hores, 6 minuts i 32 segons23
148ºLACE DEMONIOS IES MISTERI D'ELXELCHE 9 hores, 17 minuts i 30 segons23
149ºLOS DISCÍPULOS DE ASCLEPIO IES SAN ANTONIO DE BENAGÉBERSAN ANTONIO DE BENAGÉBER 23 hores, 57 minuts i 23 segons20
150ºHAMILCÁRIDAS IES MISTERI D'ELXELCHE 24 hores, 0 minuts i 0 segons20
151ºBORDERLINE BROTHERS IES JUAN DE GARAYVALENCIA 2 hores, 21 minuts i 0 segons18
152ºATENEABULG IES JUAN DE GARAYVALENCIA 14 hores, 15 minuts i 39 segons17
153ºDIEGA LA GRIEGA IES MASSANASSAMASSANASSA 24 hores, 0 minuts i 0 segons15
154ºULISES IES MASSANASSAMASSANASSA 24 hores, 0 minuts i 0 segons15
155ºCERBERO IES MASSANASSAMASSANASSA 24 hores, 0 minuts i 0 segons15
156ºCADENAS DE SATURNO IES SAN ANTONIO DE BENAGÉBERSAN ANTONIO DE BENAGÉBER 24 hores, 0 minuts i 0 segons15
157ºLA LIGA DEL PELOPONESO IES MISTERI D'ELXELCHE 24 hores, 0 minuts i 0 segons15
158ºLATIN IES LA MOLANOVELDA 24 hores, 0 minuts i 0 segons15
159ºLOVERS IES LA MOLANOVELDA 24 hores, 0 minuts i 0 segons15
160ºOI KARJARÍES IES ENRIC VALORCASTALLA 24 hores, 0 minuts i 0 segons15
161ºLOS DORIOS IES ENRIC VALORCASTALLA 24 hores, 0 minuts i 0 segons15
162ºFIGUEMORO IES XIMEN URREAALCORA (L`) 1 hores, 17 minuts i 26 segons12
163ºLLUCENEROS IES XIMEN URREAALCORA (L`) 1 hores, 27 minuts i 33 segons12
164ºODISEA IES XIMEN URREAL'ALCORA 1 hores, 28 minuts i 7 segons12
165ºLABOR OMNIA VICIT IES MISTERI D'ELXELCHE 13 hores, 2 minuts i 6 segons12
166ºDUO IES LA ASUNCIÓNELCHE 8 hores, 10 minuts i 3 segons10
167ºARGO IES LA ASUNCIÓNELCHE 9 hores, 10 minuts i 18 segons10
168ºEL NOMBRE DA IGUAL IES MASSANASSAMASSANASSA 24 hores, 0 minuts i 0 segons10
169ºFROÚRIO ÁRIS IES ENRIC VALORCASTALLA 24 hores, 0 minuts i 0 segons10
170ºARTEMISIAS COLEGIO PIASVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons10
171ºALTOZANO 1 COLEGIO ALTOZANOALICANTE 4 hores, 20 minuts i 38 segons9
172ºALTOZANO 2 COLEGIO ALTOZANOALICANTE 11 hores, 50 minuts i 45 segons9
173ºMENTALIDAD DU TIBURAO IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
174ºGEZALO IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
175ºALTOZANO 3 COLEGIO ALTOZANOALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
176ºALTOZANO 5 COLEGIO ALTOZANOALICANE 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
177ºALTOZANO 7 COLEGIO FOMENTO ALTOZANOALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
178ºALTOZANO 9 COLEGIO FOMENTO ALTOZANOALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
179ºCONQUISTADORES IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
180ºAMOR VINCIT OMNIA IES SAN ANTONIO DE BENAGÉBERSAN ANTONIO DE BENAGÉBER 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
181ºLOS SEMIDIOSES OSCUROS IES ENRIC VALORCASTALLA 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
182ºJITRA AMB PENQUES IES ENRIC VALORCASTALLA 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
183ºLAS AGLAYAS COLEGIO PIASVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons5
184ºAGLAONICE DE TESALIA IES JORGE JUANALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
185ºPACULA ANNIA IES JORGE JUANALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
186ºSANUS VITAE IES XIMEN URREAALCORA (L`) 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
187ºERIS.2 IES LA VALLDIGNATAVERNES DE LA VALLDIGNA 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
188ºCONOCA IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
189ºA3 IES JUAN DE GARAYVALENCIA 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
190ºHUMANÍSTIQUES IES GREGORI MAIANSOLIVA 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
191ºGRECOLLATINES IES GREGORI MAIANSOLIVA 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
192ºFILÓSOFOS IES GREGORI MAIANSOLIVA 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
193ºALTOZANO 4 COLEGIO ALTOZANOALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
194ºALTOZANO 6 COLEGIO FOMENTO ALTOZANOALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
195ºLAS KAWALAPITI IES LA MOLANOVELDA 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
196ºALTOZANO 10 COLEGIO ALTOZANOALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
197ºALTOZANO 11 COLEGIO ALTOZANOALICANTE 24 hores, 0 minuts i 0 segons0
198ºANTONIO Y GREGORIO IES LA MOLANOVELDA 24 hores, 0 minuts i 0 segons0